SafeFleet po drodze z Twoją flotą

You are currently viewing SafeFleet po drodze z Twoją flotą

Dlaczego SafeFleet jest po drodze z Twoją flotą? Można też odwrócić pytanie: dlaczego Twojej flocie jest po drodze z SafeFleet?

System SafeFleet wspomaga zarządzanie flotą pojazdów. Łączy łatwość obsługi z rozbudowanymi funkcjonalnościami, dopasowanymi do konkretnych potrzeb. Dopasowanie nie jest pustym hasłem. Wynika z rozmów, z korespondencji, które z Wami prowadzimy, a których celem jest zaproponowanie tego, czego najbardziej oczekujecie. I co oszczędzi zarówno czas, jak i koszty.

Zdalny odczyt z tachografu

Za przykład myśli przewodniej tego wpisu, czyli że SafeFleet jest po drodze z Twoją flotą, jest odczyt plików .ddd z tachografu i karty kierowcy. Pliki są pobierane zdalnie w czasie rzeczywistym, według ustalonego schematu, bez konieczności powrotu pojazdu do bazy, podczas jazdy lub na postoju. Dane są zabezpieczone i akceptowane przez służby kontrolne. Mając do nich dostęp rozliczanie czasu pracy kierowców przebiega bardzo sprawnie.

Raport z przejść granicznych

Ze zdalnym odczytem plików z tachografu łączy się proponowany przez SafeFleet Raport z przejść granicznych. Raport jest pomocny przy rozliczaniu diet kierowców. To jeden z wymogów Pakietu Mobilności. W UE minimalne wynagrodzenie kierowców musi być adekwatne do wynagrodzenia kraju, w którym wykonują usługę. Dotyczy to przejazdów kabotażowych lub cross trade. Kierowca, przekraczając dowolną granicę musi zatrzymać się w najbliższym miejscu i wpisać kraj rozpoczęcia oraz zakończenia jazdy. Raport zawiera niezbędne informacje m.in. o czasie rozpoczęcia i zakończenia jazdy czy miejscu postoju. W każdej chwili można go pobrać i zapisać w wybranym formacie.

Odkryj możliwości SafeFleet

Sprawdź także inne zalety systemu zarządzania flotą SafeFleet. Monitoring GPS to współcześnie znacznie więcej niż podążanie za pojazdem po mapie. To analiza pojazdu, ładunku oraz techniki jazdy kierowcy, która sprawia, że wszystko masz pod kontrolą
i ograniczasz wydatki. Oszczędzasz też czas, automatycznie regulując opłaty drogowe na Węgrzech, w Bułgarii i w Polsce. Dlatego SafeFleet jest po drodze z Twoją flotą, a Twojej flocie z SafeFleet.

Skontaktuj się z Twoim przedstawicielem SafeFleet lub napisz na adres: biuro@safefleet.eu

Zobacz także:

Jak oszczędzać, zarządzając flotą, i dbać o środowisko?