Monitoring GPS łodzi

Monitoring GPS łodzi

precyzyjny system identyfikacji

Monitoring GPS łodzi

Monitoring GPS łodzi  SafeFleet równie dobrze, co na drodze, sprawdza się w wodzie. Chroni sprzęt pływający, podnosząc poziom poczucia bezpieczeństwa zarówno właścicieli, jak i klientów.

Monitorowanie pozycji łodzi minimalizuje ryzyko kradzieży sprzętu, paliwa, opuszczenia określonej strefy, a także wpłynięcia do niej. Niezbędne informacje odczytuje się w jednym miejscu, z dowolnego urządzenia stacjonarnego lub mobilnego podłączonego do Internetu.

System powiadamiania o wywróceniu się łodzi pozwala odpowiednio szybko zareagować.

Możliwości SafeFleet są szerokie. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu. Co nie mniej ważne, wszystko to w konkurencyjnej cenie na rynku.

Wypełnij krótki formularz

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i naszych rozwiązaniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez spółkę SafeFleet z o.o. w celu przedstawienia mi przez spółkę SafeFleet z o.o. drogą telefoniczną lub e-mailową oferty dotyczącej usług monitorowania pojazdów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SafeFleet sp. z o.o. informacji handlowych w tym ofert dotyczących usług monitorowania pojazdów drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail lub telefonicznie na wskazany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

    Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik: