Automatyczny pobór opłat drogowych na Węgrzech

HU-GO

Pobór opłat na Węgrzech

Monitoring GPS SafeFleet oferuje automatyczny pobór opłat przez HU-GO na Węgrzech, wykorzystując do tego celu certyfikowane przez NUSZ i najlepiej na rynku działające urządzenie OBU One.

Powody, dla których warto wybrać OBU One

p

Certyfikowane urządzenie do poboru opłat w HU-GO

Certyfikat NUSZ, certyfikat CE, certyfikat eMark, certyfikat RAR, certyfikat ISO 9001, serwery w chmurze, certyfikat business continuity & disaster recovery.

p

Dodatkowe możliwości dostępne od ręki

Karta SIM z transferem danych w Unii Europejskiej, wielojęzykowe Call Center 24/7 (angielski, węgierski, niemiecki, rumuński, polski), zmiana liczby osi z aplikacji.

p

Łatwy zakup bez ukrytych kosztów i podatków

24 miesiące gwarancji, dostęp do tworzenia raportów: arkusz podróży, arkusz czasu pracy, geostrefy, zużycie paliwa, podróże i inne.

p

Montaż i wsparcie

Zainstaluj OBU One, a my zapewnimy wsparcie w założeniu konta w HU-GO.

Ważne!
Upewnij się, że wstawiony został odpowiedni OBU PIN i OBU ID na koncie HU-GO, zanim auto dotrze do Węgier. Nie zapomnij! Niedopatrzenie grozi otrzymaniem kary. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegóły!

Rejestracja

Opłaty drogowe na Węgrzech (HU-GO)

Pobór opłat na Węgrzech

Na Węgrzech obowiązuje rejestracja oraz rozliczanie opłat drogowych przy wykorzystaniu urządzeń pokładowych. Elektroniczny system HU-GO pobiera kwotę proporcjonalnie do przejechanej odległości oraz rodzaju drogi (autostrada, szybkiego ruchu, główna).

Opłaty drogowe na Węgrzech dotyczą części odcinków całej infrastruktury drogowej, a obowiązek ich uiszczania dotyczy pojazdów o masie powyżej 3,5t, które mogą płacić nowy podatek drogowy HU-GO korzystając z dwóch możliwości:

 

OBU (On-Board Unit)

Pobór opłat na Węgrzech

OBU to znacznie wygodniejsze rozwiązanie. OBU One oferowany przez SafeFleet wskazuje aktualną pozycję pojazdu, a system automatycznie nalicza opłatę drogową.

Nie trzeba się martwić, jeśli cel podróży zostanie zmieniony, co wiąże się z opuszczeniem zaplanowanej wcześniej drogi. Można bez żadnych konsekwencji jechać dalej. OBU One to urządzenie certyfikowane przez NUSZ – węgierskiego poborcę opłat i może być także używane do śledzenia auta za pomocą GPS.

 

Bilety

Pobór opłat bilet

O biletach trzeba pamiętać przed przejazdem, a do tego wcześniej zaplanować trasę, której przebiegu nie można zmienić.

Bilet należy kupować na jedną część podróży, a każdy jest ważny 2 dni kalendarzowe. Za każdym razem trzeba podać dane osobowe oraz pojazdu. Dostępne są tylko na stacjach paliw albo przeznaczonych do tego celu kioskach. Płacić można wyłącznie za pomocą karty.

Wypełnij krótki formularz

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i naszych rozwiązaniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez spółkę SafeFleet z o.o. w celu przedstawienia mi przez spółkę SafeFleet z o.o. drogą telefoniczną lub e-mailową oferty dotyczącej usług monitorowania pojazdów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SafeFleet sp. z o.o. informacji handlowych w tym ofert dotyczących usług monitorowania pojazdów drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail lub telefonicznie na wskazany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

    Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik: