Monitorowanie temperatury

Monitorowanie temperatury

transport we właściwych warunkach

Monitorowanie temperatury w transporcie

Kontrola temperatury

Monitorowanie temperatury SafeFleet oferuje moduł temperatury, z pomocą którego można w czasie rzeczywistym czuwać nad warunkami, w jakich przewożone są produkty. Można ustawić wartość minimalną, maksymalną lub przedział, a odstępstwa od wybranych wartości będą sygnalizowane alarmem.

Z czujnikiem temperatury mogą być połączone inne, wspomagające jego pracę lub wykorzystywane do mierzenia odrębnych parametrów, wymaganych przez administratora floty.

Wśród nich często wykorzystywany jest czujnik otwarcia drzwi pojazdu lub naczepy/ przyczepy.

 

Czujniki temperatury

Zmniejszenie/ podwyższenie progów temperatury

Powiadomienia wysłane do administratora floty

Komunikacja z kierowcą w celu przywrócenia optymalnej temperatury

Wypełnij krótki formularz

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i naszych rozwiązaniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez spółkę SafeFleet z o.o. w celu przedstawienia mi przez spółkę SafeFleet z o.o. drogą telefoniczną lub e-mailową oferty dotyczącej usług monitorowania pojazdów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SafeFleet sp. z o.o. informacji handlowych w tym ofert dotyczących usług monitorowania pojazdów drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail lub telefonicznie na wskazany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

    Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik: