Spersonalizuj kierowców

Identyfikacja kierowcy

Identyfikacja kierowcy

Identyfikacja kierowcy

Spersonalizuj kierowców Twojej floty

Jeśli kilku kierowców korzysta z tych samych pojazdów, niezwykle ważna jest ich identyfikacja, aby można było przeprowadzić właściwy monitoring. Za pomocą iButton lub czytnika kart Mifare SafeFleet pomaga ustalić, którzy kierowcy są upoważnieni do dostępu do określonych pojazdów lub maszyn i zidentyfikować ich przy każdym użyciu pojazdu.

Jak to działa w SafeFleet?

Identyfikacja kierowcy

Szczegóły codziennej aktywności

SafeFleet za pomocą czytelnej grafiki dostarcza informacje o czasie jazdy i obsługi maszyn. Masz możliwość ustawienia w aplikacji godzin pracy oraz szczegółów przejazdów realizowanych zarówno w godzinach pracy, jak i poza nimi.

Identyfikacja kierowcy

Profile ryzyka związane z kierowcami

Styl jazdy ma wpływ na zużycie paliwa, ale może też prowadzić do zwiększonych wydatków ponoszonych na mandaty, naprawy pojazdów czy odszkodowania. Monitoring GPS SafeFleet umożliwia tworzenie profili w oparciu o funkcje monitorujące zachowanie kierowców podczas jazdy: gwałtowne przyspieszanie lub hamowanie, kolizje, przekroczenie prędkości i czas pracy na biegu jałowym.

Identyfikacja kierowcy

Podróże w celach prywatnych

Brak rozgraniczenia między podróżami służbowymi a prywatnymi może wpływać na wysokość rachunków za paliwo. Monitoring GPS SafeFleet umożliwia utworzenie harmonogramu pracy bezpośrednio w aplikacji lub też samodzielne zaznaczanie przez kierowcę typu przejazdu. Dodatkowo z funkcją Geofence można kontrolować, czy pracownik nie wyjeżdża poza wyznaczoną strefę.