planuje zadania

Monitoring GPS dla wypożyczalni pojazdów

Wyposażenie warte rozważenia

Trochę szczegółów? Proszę bardzo

Wypożyczalnia pojazdów pod kontrolą musi mieć i same pojazdy, i przebyte przez nie trasy, i ich stan techniczny, i poziom paliwa, i konieczność serwisowania oraz ubezpieczenia. Do tego dochodzi ryzyko kradzieży i złożone procedury w przypadku zdarzenia drogowego. GPS SafeFleet wykazuje się tu swoją wszechstronnością, dostarczając usługi pozwalające z jednego miejsca nadzorować wszystkie powyższe aspekty. Wpływa to na bezpieczeństwo i poczucie komfortu zarówno użytkowników, jak i właściciela pojazdów.

Jak to działa w SafeFleet?

icon

Lokalizacja pojazdów

GPS SafeFleet sygnalizuje rozpoczęcie pracy i jej zakończenie, wjazd i wyjazd z określonego obszaru, a także każde przekroczenie strefy, z której nie powinien wyjeżdżać.

icon

Monitoring w czasie rzeczywistym

GPS SafeFleet na bieżąco udostępnia na mapie pozycje pojazdów wraz z informacjami o przebytych trasach i stanie pojazdu. Wszystko dostępne z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.

icon

Parametry jazdy

Raport SafeFleet dostarcza kompletnych informacji o sposobie jazdy kierowcy, dzięki czemu łatwo można sprawdzić, czy jazda przebiega zgodnie z regulaminem i przepisami ruchu drogowego.

icon

Monitorowanie zużycia paliwa

Wypożyczalnie narażone są na kradzież paliwa, które dodatkowo nadwyręża firmowy budżet. SafeFleet monitoruje zużycia paliwa przy pomocy narzędzi zintegrowanych z aplikacją: sondy paliwa, odczyt danych z FMS, import tankowań, czas pracy silnika.

icon

Zdalne unieruchomienie pojazdu

W przypadku zdarzeń niepożądanych GPS SafeFleet w bezpieczny sposób zdalnie unieruchamia pojazd.

icon

Czujnik otwarcia drzwi

SafeFleet chroni pojazdy na podstawie czujnika otwarcia pokrywy silnika. Pozwala zweryfikować, czy były wykonywane nieautoryzowane naprawy lub wymiany podzespołów.

icon

Sprzęt w dobrej kondycji

Stan techniczny pojazdów ma duże znaczenie. Przestoje wynikające z awarii są obciążeniem dla budżetu, a niesprawność aut może komplikować sytuację przy zdarzeniach drogowych. SafeFleet pomaga utrzymać flotę w dobrej kondycji, przypominając o diagnostyce, serwisie, przeglądach, ubezpieczeniach i innych formalnościach.

icon

Integracja przez API

SafeFleet pozwala na integrację swojego systemu z innymi aplikacjami, dotychczas używanymi w firmie, przy pomocy API. Portal SafeFleet można zintegrować z aplikacją przygotowaną dla wypożyczalni, przyjmującą dane przez API.