Komunikacja z kierowcą

Komunikacja z kierowcą

dwustronny kontakt na bieżąco

Komunikacja z kierowcą

whatsapp
Komunikacja z kierowcą

Monitoring GPS SafeFleet odpowiada na potrzeby szybkiego porozumiewania się z kierowcami. Zapewnia dwukierunkową komunikację z kierowcą przez WhatsApp.

Jesteś w kontakcie z kierowcami, kiedy tylko potrzebujesz, bez względu na miejsce, gdzie są. Reagujesz natychmiast na zmieniającą się rzeczywistość.

Dzięki aplikacji możesz przypisać zadania i wysyłać wiadomości dotyczące tras, zamówień, zmian adresu, terminów dostawy, a także skanować i udostępniać dokumenty oraz zdjęcia.

Historia rozmowy kierowcy

Raporty z przeglądu ścieżki

Komunikacja w czasie rzeczywistym między kierowcą a dyspozytorem

Wypełnij krótki formularz

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i naszych rozwiązaniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez spółkę SafeFleet z o.o. w celu przedstawienia mi przez spółkę SafeFleet z o.o. drogą telefoniczną lub e-mailową oferty dotyczącej usług monitorowania pojazdów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SafeFleet sp. z o.o. informacji handlowych w tym ofert dotyczących usług monitorowania pojazdów drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail lub telefonicznie na wskazany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

    Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik: