SafeFleet porządkuje dostawy

GPS SafeFleet porządkuje dostawy

Wyposażenie warte rozważenia

Trochę szczegółów? Proszę bardzo

GPS SafeFleet niesie ze sobą wiele możliwości. Ułatwia planowanie dostaw, dbając jednocześnie o jakość usług i ograniczenie kosztów.

Z GPS SafeFleet zaplanujesz i skorygujesz trasy, by dostawy przebiegały sprawnie i na czas. Kierowcy nie nadłożą kilometrów, ograniczą puste przebiegi, a korzyści z takiego obrotu spraw będą widoczne pod dystrybutorem paliwa. Nie zaskoczą Cię terminy przeglądów i ubezpieczeń ani żadne inne formalności.

GPS SafeFleet porządkuje dostawy.

Wypełnij krótki formularz

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i naszych rozwiązaniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez spółkę SafeFleet z o.o. w celu przedstawienia mi przez spółkę SafeFleet z o.o. drogą telefoniczną lub e-mailową oferty dotyczącej usług monitorowania pojazdów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SafeFleet sp. z o.o. informacji handlowych w tym ofert dotyczących usług monitorowania pojazdów drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail lub telefonicznie na wskazany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

    Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik: