SafeFleet Portal

Twoje centrum zarządzania

SafeFleet Portal

SafeFleet Portal to Twoje centrum dowodzenia flotą w czasie rzeczywistym. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności SafeFleet. Przejrzysty panel użytkownika otwiera przed Tobą szereg możliwości. W jednym miejscu monitorujesz pojazdy, ich parametry, pracę kierowców, warunki przewożenia ładunków w dowolnie wybranym okresie.

SafeFleet wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i możliwościom, proponując usługi dopasowane do specyfiki każdej branży i firmy.

Wypełnij krótki formularz

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i naszych rozwiązaniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez spółkę SafeFleet z o.o. w celu przedstawienia mi przez spółkę SafeFleet z o.o. drogą telefoniczną lub e-mailową oferty dotyczącej usług monitorowania pojazdów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SafeFleet sp. z o.o. informacji handlowych w tym ofert dotyczących usług monitorowania pojazdów drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail lub telefonicznie na wskazany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

    Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik: