O SafeFleet

Bądź z nami po bezpiecznej stronie!

SafeFleet od niemal 25 lat specjalizuje się w usługach telemetrycznych. Zapewnia wysokiej klasy, niezawodne rozwiązania, które wspierają efektywne zarządzanie flotą. Przekładają się na wzrost poczucia bezpieczeństwa, wydajności, a także ograniczenie kosztów funkcjonowania firmy.

SafeFleet. Kim jesteśmy?

SafeFleet jest dostawcą usług telemetrycznych w Europie, z centralą w Rumunii, oddziałami w Polsce, we Włoszech oraz partnerami na Węgrzech i w innych krajach na południu naszego kontynentu. 

0
pracowników
0
Ponad 7000 klientów
0
punktów serwisowych
0
Ponad 70000 urządzeń
0
lat ma rynku M2M

SafeFleet

Monitoring GPS pojazdów, automatyczny pobór opłat drogowych, zdalny odczyt danych oraz urządzenia do regulowania opłat parkingowych to możliwości, jakie niesie ze sobą korzystanie z usług SafeFleet. Pod pojęciem monitoringu kryje się nie tylko podgląd pozycji pojazdu na mapie. To również wyznaczanie i korygowanie trasy, czuwanie nad ładunkiem, sposobem i techniką jazdy kierowcy, dwustronna komunikacja oraz kontrola paliwa. To także powiadomienia o funkcjonowaniu floty – od przekroczenia prędkości po nieautoryzowane otwarcie drzwi – oraz przypomnienia o przeglądach i ubezpieczeniach pojazdów, a także innych dokumentach.

Bardzo ważnym udogodnieniem jest możliwość integrowania dotychczas używanych systemów i aplikacji poprzez API.

Elastyczność oferty sprawia, że dla każdej branży, uwzględniając jej specyfikę, można przygotować rozwiązanie dostosowane do oczekiwań. Nad prawidłowym funkcjonowaniem poszczególnych elementów usług czuwa wykwalifikowany zespół, do Państwa dyspozycji 24/7.

Powody, dla których nasi klienci wybrali SafeFleet