Monitoring GPS2

Monitoring GPS

Monitoring floty w czasie rzeczywistym

Monitoring GPS

Monitoring GPS SafeFleet to profesjonalny system monitorowania GPS pojazdów i obiektów.

Oferuje znacznie więcej niż tylko sprawdzanie lokalizacji pojazdów i celu, do którego zmierzają. Daje poczucie bezpieczeństwa. Monitoring GPS SafeFleet to rozwiązanie, które usprawni działanie Twojej floty, ograniczając wydatki. Jeśli chcesz zwiększyć produktywność firmy, możesz to osiągnąć, optymalizując trasę przy użyciu zaktualizowanych map i przypomnień w czasie rzeczywistym dotyczących ruchu na drodze.

System SafeFleet to idealne rozwiązanie do zarządzania pojazdami, które są na drogach przez dłuższy czas lub które będą poruszać się po wymagających obszarach. Jest prosty w montażu i obsłudze.

Dostęp do danych jest bardzo wygodny. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu, a także aplikacja fliGO.

Pobierz aplikację fliGO na iOS i Androida.

Monitoring GPS floty

Pozycja pojazdu

Wyznaczanie tras

W naszym systemie otrzymujesz wiele informacji o Twoich pojazdach: możesz sprawdzić aktualne położenie, poziom paliwa, prędkość jazdy czy stan licznika oraz inne, ważne parametry. W znacznym stopniu ułatwiają Ci efektywne zarządzanie flotą.

Funkcja, dzięki której sprawdzisz aktualną pozycję pojazdu na mapie, ostatnie działania pojazdu, ale także lokalizację auta w dowolnym momencie, z uwzględnieniem interesujących miejsc (POI) lub adresów. Aktualną pozycję można udostępnić zewnętrznej aplikacji za pośrednictwem API.

System dostarcza precyzyjne dane na temat tras, punktów na trasie, na bieżąco, a także w ujęciu historycznym. Obejmuje m.in. zużycie paliwa, jego poziom w baku, prędkość, styl jazdy kierowców, postoje, pracę na włączonym zapłonie.

Pozycja na mapie jest aktualizowana co 10-20 sekund za pomocą funkcji obserwacji pojazdu. Funkcja ta jest niezwykle przydatna dla firm transportu wewnętrznego i międzynarodowego, które mogą przesyłać swoim klientom pozycję pojazdu i orientacyjny czas przybycia.

Parametry jazdy i pracy

Identyfikacja kierowcy

SafeFleet analizuje czas pracy kierowców, a dzięki zdalnym odczytom z tachografu kierowcy dostarcza kluczowe dane w formie plików .ddd.

Pod kontrolą jest także styl jazdy kierowców, w tym przyspieszenia, hamowania, prędkość, co służy propagowaniu ekologicznej i ekonomicznej jazdy.

Pomiar zużycia paliwa i ilości paliwa w baku, a także liczba tankowań to dane służące ograniczaniu wszelkich nadużyć paliwowych, a jednocześnie ograniczaniu kosztów z tym związanych.

Aplikacja FliGo

Aktualizacje ruchu

Optymalizacja tras

Oprócz zoptymalizowanych tras i obserwacji pojazdów aktualizacje map Google, związane z ruchem ulicznym, pomagają omijać korki lub obszary, w których pojazdy poruszają się z trudnością. 

W ten sposób możesz podejmować decyzje dotyczące zarządzania flotą bez marnowania czasu i bez wpływu na działalność firmy.

Raporty

Identyfikacja kierowcy

SafeFleet porządkuje dane w formie raportów, ułatwiających zarządzanie flotą. To źródło informacji m.in. o jeździe, postojach, trybach pracy, trasach, zużyciu paliwa, a w ich ramach można wybierać zakres przydatnych parametrów.

 

Mapy

Wyznaczanie tras

Korzystanie z map portalu SafeFleet umożliwia śledzenie i koordynowanie całej floty, ale także szybsze i skuteczniejsze reagowanie na potrzeby kierowców i klientów. SafeFleet oferuje licencjonowane Mapy Google i OpenStreet.