Monitoring GPS maszyn budowlanych

Monitoring GPS maszyn budowlanych

precyzyjny system identyfikacji

Monitoring GPS maszyn budowlanych

Monitoring GPS maszyn budowlanych  SafeFleet pozwala zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, jakie wiążą się z jego użytkowaniem. Aktualna pozycja maszyn nie będzie niewiadomą, podobnie jak parametry ich pracy, w tym poruszanie się, postój, transport.

Urządzenia SafeFleet autoryzują i identyfikują kierowców i operatorów, wskazują sposób użytkowania pojazdu, wykonywanie zadań i czas spędzony w maszynie. Kontrolują zużycie paliwa, wspomagają ograniczanie bezczynności maszyn, nieuprawnione użycie i kradzież.Przypominają o serwisie, ratach i ubezpieczeniu.

Jeszcze jeden argument za rozważeniem współpracy z SafeFleet: kontroluj strefy pracy maszyn. Możesz dostać powiadomienie o wyjechaniu spoza wyznaczonego obszaru.

Możliwości SafeFleet są szerokie. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu.

Wypełnij krótki formularz

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i naszych rozwiązaniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez spółkę SafeFleet z o.o. w celu przedstawienia mi przez spółkę SafeFleet z o.o. drogą telefoniczną lub e-mailową oferty dotyczącej usług monitorowania pojazdów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SafeFleet sp. z o.o. informacji handlowych w tym ofert dotyczących usług monitorowania pojazdów drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail lub telefonicznie na wskazany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

    Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik: