Monitoring GPS motocykli

Monitoring GPS motocykli

precyzyjny system identyfikacji

Monitoring GPS motocykli

Monitoring GPS motocykli SafeFleet to także monitoring motocykli. Określa aktualną pozycję jednośladów, ograniczając ryzyko ich kradzieży. Za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu można przeglądać trasę, po której porusza się pojazd, otrzymywać powiadomienia o nieautoryzowanym dostępie do niego czy próbach usunięcia nadajnika GPS. System SafeFleet przypomina o serwisie, ratach i ubezpieczeniu.

Bezpieczeństwo to słowo-klucz. Użytkownik ma do dyspozycji przycisk alarmowy, a dodatkowe czujniki sygnalizują wypadek lub ponadnormatywny przechył jednośladu. Dają także znać, jeśli na wyłączonym zapłonie motocykl zostanie poruszony.

SafeFleet to system składający się z wielu elementów, dzięki czemu możemy dostosować się do konkretnych oczekiwań użytkownika, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Wszystko to w konkurencyjnej cenie na rynku.

Bądź z nami po bezpiecznej stronie!

Wypełnij krótki formularz

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i naszych rozwiązaniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez spółkę SafeFleet z o.o. w celu przedstawienia mi przez spółkę SafeFleet z o.o. drogą telefoniczną lub e-mailową oferty dotyczącej usług monitorowania pojazdów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SafeFleet sp. z o.o. informacji handlowych w tym ofert dotyczących usług monitorowania pojazdów drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail lub telefonicznie na wskazany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

    Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik: