Monitoring GPS samochodów

Monitoring GPS samochodów

precyzyjny system identyfikacji

Monitoring GPS samochodów

Monitoring GPS samochodów SafeFleet to system wielu możliwości. Namierzanie samochodów, określanie ich pozycji to podstawowa funkcjonalność, której towarzyszy szereg innych, w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów. Niezależnie od wyboru, na pierwszym planie jest bezpieczeństwo kierowców, floty i towarów.

Wystarczy połączenie z Internetem, by z jednego miejsca mieć dostęp do wskazanych parametrów. Odczytując je zdalnie, wprowadzając korekty i reagując natychmiast w razie wystąpienia niepożądanych zdarzeń, oszczędza się czas, pieniądze, a także zwiększa szanse na pomyślne rozstrzygnięcia.

Urządzenia SafeFleet przypominają o serwisie, ratach i ubezpieczeniu, zdejmując z osoby zarządzającej flotą obowiązek pamiętania o wszystkich ważnych datach.

Jeszcze jeden powód, by rozważyć współpracę z SafeFleet: integracja API z dotychczas użytkowanymi urządzeniami i aplikacjami. Oznacza to porządek w danych oraz dzielenie się określonymi zasobami w ramach firmy i z klientami.

Możliwości SafeFleet są szerokie. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu. Co nie mniej ważne, wszystko to w konkurencyjnej cenie na rynku.

 

Wypełnij krótki formularz

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, porozmawiamy o potrzebach Twojej Firmy i naszych rozwiązaniach.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu, tj. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez spółkę SafeFleet z o.o. w celu przedstawienia mi przez spółkę SafeFleet z o.o. drogą telefoniczną lub e-mailową oferty dotyczącej usług monitorowania pojazdów. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SafeFleet sp. z o.o. informacji handlowych w tym ofert dotyczących usług monitorowania pojazdów drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail lub telefonicznie na wskazany przeze mnie w formularzu numer telefonu.

    Udowodnij, że nie jesteś robotem i podaj wynik: