transport-i-logistyka

Monitorowanie GPS pojazdów ciężarowych

Wyposażenie warte rozważenia

Trochę szczegółów? Proszę bardzo

Precyzyjna lokalizacja samochodu sprawia, że podążasz za samochodem, za kierowcą, za ładunkiem i reagujesz w razie potrzeby. Masz wpływ na bezpieczeństwo przewozów, wybór trasy, tryb jazdy. Kontrolujesz zlecenia i dokumenty.

GPS SafeFleet to rozbudowany system, który możemy dostosować do oczekiwań klienta. Porządkuje, przez co znacząco ułatwia sprawowanie kontroli nad zadaniami związanymi z zarządzaniem flotą pojazdów.

W jednym miejscu obserwujesz pojazdy i komunikujesz się z kierowcami, dbasz o płynność przewozu i ekonomiczność jazdy, czuwasz nad przestrzeganiem procedur, przepisów, rozmieszczeniem ładunków i warunkami panującymi w ładowni.

Nasz system GPS pomaga w zarządzaniu wszystkimi złożonymi wymaganiami floty pojazdów ciężarowych. Zachowaj zgodność z przepisami federalnymi, monitoruj i edukuj kierowców, kontroluj koszty paliwa i czas jałowej pracy silnika. To wszystko możesz zrobić z wykorzystaniem jednej platformy.

W jaki sposób SafeFleet może pomóc w zarządzaniu flotą?

Monitorowanie pojazdów

Z SafeFleet sprawnie zarządzasz flotą, mając ją pod kontrolą. Lokalizujesz i nadzorujesz pojazdy, obserwując ich pozycję w czasie rzeczywistym na czytelnej mapie. Dane z aplikacji wskazują przebytą trasę, prędkość i kierunek jazdy oraz postój.

Lokalizacja pojazdów jest dostępna z każdego urządzenia z dostępem do Internetu oraz z aplikacji fliGo.

Monitorowanie pojazdów
Monitoring maszyn na budowie

Sprzęt pod nadzorem

Ciągniki, przyczepy, naczepy i ładunki są dodatkowo chronione przed niepożądanymi zdarzeniami. Przycisk alarmowy jest instalowany w dogodnym dla kierowcy miejscu i pozwala wysłać sygnał w razie zagrożenia. Zdalne zablokowanie rozruchu zatrzyma pojazd w razie kradzieży.

Monitoring naczep/ przyczep

SafeFleet proponuje optyczne i akustyczne powiadomienia o nieuprawnionych próbach dostępu do naczepy/ przyczepy. Każdorazowe otwarcie drzwi, odłączenie od ciągnika musi być autoryzowane przez określoną osobę. Jeśli naczepa/ przyczepa nie jest połączona z ciągnikiem, może być monitorowana samodzielnie przez GPS, a urządzenie zasilane jest wówczas własną baterią.

Każde nieautoryzowane manewrowanie wzbudza alarm, podobnie jak próba otwarcia urządzenia.

Czujnik temperatury zainstalowany wewnątrz naczepy/ przyczepy daje pewność, że towary są transportowane we właściwych warunkach. SafeFleet automatycznie tworzy raport, w którym można sprawdzić parametry.

Monitoring naczep
Alarmy ze stref

Tunelowanie — alarmy

W transporcie sprawny i płynny przejazd z jednej strony podnosi jakość obsługi klienta, z drugiej sprzyja efektywnemu gospodarowaniu paliwem i obniżeniu kosztów. Planowanie trasy powinno być dostosowane do wykorzystywanego środka transportu. Z SafeFleet stworzysz tunel, po którym pojazd powinien się poruszać, a każde opuszczenie wyznaczonego toru jazdy sygnalizowane jest alarmem.