Monitoring GPS oczami klienta… Trans Południe

Monitoring GPS oczami klienta… Trans Południe

Trans Południe to firma od lat specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług logistycznych. Monitoring floty odgrywa tu pierwszoplanową rolę.

Samochody do zadań specjalnych

Transport realizowany jest nowoczesnym taborem o zróżnicowanej ładowności. Działalność opieramy na własnych środkach transportu, wykorzystywanych przez naszych przewoźników i podwykonawców – mówi Rafał Pijar, reprezentant spółki Trans Południe. Flota jest liczna, łącznie tworzy ją ponad 100 samochodów ciężarowych, noszących przeważnie logo Mercedesa, ale także IVECO oraz Renault, sporadycznie trafiają się inne marki.

Ciągle monitorowane

We wszystkich ciężarówkach zamontowane są urządzenia SafeFleet, bo dobrze znoszą próbę czasu i intensywną eksploatację – mówi Rafał Pijar. Ci, którzy korzystają z nich na co dzień, podkreślają ich czytelność i łatwość obsługi, co w takiej branży jak nasza, ma istotne znaczenie. Kluczowe znaczenie ma dla nas monitorowanie pozycji pojazdu, dzięki czemu wiemy nie tylko, gdzie jest, ale także, o której godzinie dotrze do miejsca docelowego – dodaje. To wpisuje się w politykę firmy, której filarami są terminowość, solidność i elastyczność dostarczanych usług. Na tym buduje swoją wiarygodność.

Wszystkie urządzenia SafeFleet są pod naszymi loginami – opisuje Rafał Pijar. To my je montujemy, a wszelkie szczegóły, w tym rozliczenia, są już po stronie poszczególnych przedsiębiorców – doprecyzowuje.

Ciągle w drodze

Samochody kursują regularnie, na trasach krajowych i zagranicznych, w zbliżonych proporcjach. Spoglądając na mapę Polski, widać nagromadzenie kursów z Małopolski, Podkarpacia w rejony zachodniej Polski, pod niemiecką granicę, zaś szlaki międzynarodowe to w zasadzie obszar całej Europy, z naciskiem na Słowenię i Skandynawię. Sporo kursów przebiega przez Węgry, a tam wysoką notę przyznajemy OBU One, czyli funkcjonalności służącej do automatycznego poboru opłat drogowych w HU-GO – mówi Rafał Pijar. Za co tak wysoka nota? Za niezawodność i spokój. Spokój, bo wystarczy zasilić konto HU-GO, a urządzenie już samo poradzi sobie z odprowadzaniem odpowiednich kwot. To też dzieło SafeFleet.

Jakub Wojda, prezes zarządu SafeFleet, i Rafał Pijar podsumowują, że źródeł owocnej współpracy należy upatrywać w elastyczności oferty SafeFleet, skutecznej pomocy technicznej i otwartości na niestandardowe potrzeby klientów.

Wykorzystano grafikę Trans Południe.