Autosan H9 – SafeFleet wspiera legendę

You are currently viewing Autosan H9 – SafeFleet wspiera legendę

Autosan H9 i wszystko jasne – można by rzec. I to prawda. Ten autobus zasłużył sobie na miano drogowej legendy i wciąż ma zagorzałych miłośników. Nawet ich przybywa, a świadczy o tym coraz więcej odrestaurowanych egzemplarzy. Jak ten.

Jak ten, czyli kremowo-pomarańczowy Autosan H9, który w takich barwach niegdyś reprezentował PKS. Barwy dobrze znane i wspominane z rozrzewnieniem. A przywołujemy go dlatego, że stał się taki troszkę nasz. A jak do tego doszło i jak rozumieć to troszkę?

SafeFleet na co dzień  

SafeFleet na co dzień to firma świadcząca usługi monitoringu GPS dla pojazdów i maszyn, specjalizująca się we flotach. O tym, że dobrze nam to wychodzi świadczy i rynkowy staż, przekraczający 25 lat, i obecność w kilku krajach europejskich, i szereg funkcjonalności, które można dostosować do konkretnych oczekiwań klientów. Niemal nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a żeby się o tym przekonać, najlepiej się z nami skontaktować. Wspólnie poszukamy rozwiązania, które pozwoli ograniczyć koszty zarządzania flotą.

Ale SafeFleet to też – a może przede wszystkim – grono osób, które z tą firmą są związane. Łączy nas fascynacja motoryzacją, tą nowszą, tą starszą, mniejszą, większą, co przekłada się i na znajomość zagadnień, i na zainteresowanie tym, co robimy w pracy. Zatem zarówno praca, jak i zainteresowania wiodą nas do osób, które przejawiają taką samą pasję jak my. Stąd rodzą się relacje, które są dla nas niezwykle cenne i ważne, dając jednocześnie mnóstwo powodów do dumy.

Muzeum Techniki Radka Brzozowskiego

To tu prowadzi autosanowy trop. Miejsce niezwykłe, gdyż tworzone przez niezwykłego człowieka. Ten niezwykły człowiek zatrzymuje czas. Radek Brzozowski nie daje pojazdom sprzed lat przejść w zapomnienie. A wszystkim nam utrwala piękne wspomnienia. Tymi wspomnieniami możemy dzielić się z kolejnymi pokoleniami, by wiedziały, w czym tkwi siła przyciągania motoryzacji sprzed lat. I daje nadzieję, że też jej ulegną. 

Autosan H9 trochę nasz

Autosan H9 z Muzeum Techniki Radka Brzozowskiego znany jest także jako filmowy. A to dlatego, że w niejednej obsadzie filmu można go podziwiać. Forma autobusu jest na tyle dobra, że o własnych siłach dojeżdża na plan. Zdarza mu się poruszać po drogach, gdzie wymagany jest e-TOLL. Z racji tego, że SafeFleet jest certyfikowanym operatorem KAS, to  e-TOLL ma w swojej ofercie. Poza tym system analizuje na bieżąco stan H9 i dokumentuje przebyte trasy. Od słowa do słowa nawiązaliśmy współpracę i stąd właśnie ten Autosan jest trochę nasz. Jeszcze o nim będzie parę słów w przyszłych wpisach.

SafeFleet dla klasycznych pojazdów

Sygnalizujemy, że mamy w naszym asortymencie rozwiązania, które są przeznaczone dla pojazdów “starszej daty”. Dbamy od strony technologicznej, by jak najdłużej były “na kołach” – by każdy ich przejazd był świętem i dla właścicieli, i dla innych użytkowników dróg. System zbiera szereg informacji o ruchu i stanie pojazdów, sprzyjających ich długotrwałej i efektywnej eksploatacji. Polecamy się uwadze.