Głosuj na SafeFleet i LEKTRI.CO w plebiscycie Fleet Derby 2022!

You are currently viewing Głosuj na SafeFleet i LEKTRI.CO w plebiscycie Fleet Derby 2022!

Bardzo liczymy na Państwa głosy w plebiscycie Fleet Derby – na SafeFleet i LEKTRI.CO. Dzięki nim w 2021 r. zdobyliśmy statuetkę w kategorii Produkt/ usługa flotowa i podkategorii Telematyka (GPS, monitoring).

Plebiscyt flotowy Fleet Derby 2022 startuje po raz 11. SafeFleet i LEKTRI.CO biorą w nim udział drugi raz z rzędu. Celem Fleet Derby jest propagowanie wyróżniających się produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, promowanie dostawców rynkowych oraz najlepszych rozwiązań do firm.

Głos na SafeFleet

SafeFleet startuje w kategorii TECHNOLOGIE CYFROWE DLA FLOT i podkategorii TELEMATYKA (GPS, MONITORING). SafeFleet rozwija usługi telemetryczne od 25 lat. Zaawansowanie techniczne łączy się z prostotą obsługi i niezawodnością. Rozbudowana paleta funkcjonalności systemu wspiera efektywne zarządzanie flotą, co przekłada się na poczucie bezpieczeństwa, zwiększenie wydajności, a także ograniczenie kosztów funkcjonowania firmy. Efekt to ponad 70 000 aktywnych urządzeń GPS. Monitoring pojazdów, automatyczny pobór opłat drogowych w Polsce (e-TOLL), na Węgrzech (HU-GO), w Bułgarii (BG-TOLL), zdalny odczyt danych, analiza parametrów jazdy, kontrola zużycia paliwa, temperatury w ładowni, obszaru pracy, powiadomienia alarmowe – to tylko część usług SafeFleet. Istotną funkcją jest integracja dotychczas używanych systemów poprzez API..

Dla każdej branży, wykorzystującej pojazdy pracujące na lądzie, na wodzie i w powietrzu, wagi lekkiej i ciężkiej oferujemy szereg rozwiązań dostosowanych do oczekiwań.

Aby oddać głos na SafeFleet, prosimy kliknąć link: Fleet Derby 2021 – SafeFleet

Głos na LEKTRI.CO

LEKTRI.CO startuje w kategorii ŁADOWARKI I SIECI ŁADOWANIA i podkategorii WALLBOXY AC NAŚCIENNE – ŁADUJĄCE PRĄDEM ZMIENNYM. Zasila rynek ładowarek do pojazdów elektrycznych urządzeniami kompaktowymi, estetycznymi i trwałymi, zintegrowanymi z aplikacją Lektrify. Prym wiodą dwie linie produktów: dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych, urzędów i parkingów oraz dla odbiorców indywidualnych. Nowością w ofercie jest ładowarka 1P7K, wizualnie lekka i spójna z pozostałymi modelami LEKTRI.CO. Zaprojektowana w sposób przyjazny dla użytkownika, już od etapu instalacji – prostej i szybkiej. Obsługę ułatwia WiFi oraz intuicyjna aplikacja. Udogodnieniem jest współpraca z Home Assistant oraz interfejs API do komunikacji z aplikacjami innych firm. Ładowarka równoważy obciążenie, jest kompatybilna z dowolnym backendem OCPP do zarządzania. Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą produktów LEKTRI.CO. Oferujemy pełne wsparcie zakupowe, instalacyjne i serwisowe.

Aby oddać głos na LEKTRI.CO, prosimy kliknąć link: Fleet Derby – LEKTRI.CO

Tylko jeden głos

Głosujący mogą oddać tylko po jednym głosie w danej podkategorii. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo nasze usługi. Po oddaniu głosu trzeba go potwierdzić, klikając link, który pojawi się w Państwa mailu (mail podajemy podczas głosowania).