Zapraszamy do oddawania głosów na SafeFleet i Lektri.co, biorących udział w plebiscycie Fleet Derby 2021.
Fleet Derby 2021 to już 10. edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego, którego celem jest przede wszystkim prezentacja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, promocja dostawców rynkowych, jak i najlepszych rozwiązań do firm.
Głos na SafeFleet
SafeFleet startuje w kategorii Najlepszy Produkt/ Usługa Flotowa. SafeFleet od niemal 25 lat specjalizuje się w usługach telemetrycznych, wspierając efektywne zarządzanie flotą. Przekłada się to na wzrost poczucia bezpieczeństwa, wydajności, a także ograniczenie kosztów funkcjonowania firmy.
Monitoring GPS to niezwykle pojemne pojęcie. Kryje się pod nim nie tylko podgląd pozycji pojazdu na mapie. W przypadku SafeFleet oznacza również wyznaczanie i korygowanie trasy, kontrolę paliwa, ładunku, techniki jazdy kierowcy oraz dwustronną komunikację. To także powiadomienia o funkcjonowaniu floty – od przekroczenia prędkości po nieautoryzowane otwarcie drzwi – oraz przypomnienia o przeglądach, ubezpieczeniach, a także innych dokumentach. Bardzo ważnym udogodnieniem jest możliwość integrowania dotychczas używanych systemów i aplikacji poprzez API.
Elastyczność oferty sprawia, że dla każdej branży, uwzględniając jej specyfikę, przygotowujemy rozwiązania dostosowane do oczekiwań.
Głos na LEKTRI.CO
LEKTRI.CO startuje w kategorii Ładowarki samochodów elektrycznych. Dla użytkowników samochodów elektrycznych liczy się liczba stacji ładowania i łatwość ich obsługi. LEKTRI.CO w te oczekiwania wpisuje się stacją LEKTRI.CO JOY 2.0 22kW AC, z dwoma niezależnymi punktami do równoczesnego ładowania, wbudowanym przewodem i wtyczką Type2. Aplikacja LEKTRIFY wyznacza trasę, uruchamia stację, pobiera płatność i wysyła fakturę na adres e-mail użytkownika.
Dla firm zainteresowanych użytkowaniem stacji argumentem mogą być jej niewielkie rozmiary, łatwa instalacja, konfiguracja, wysokie parametry techniczne i niezawodność.
Na koniec lutego 2021 r. w Polsce zarejestrowano 20 504 “elektryków” – podaje Licznik Elektromobilności PZPM i PSPA. Pod koniec stycznia funkcjonowało 1 410 ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów (2 744 punkty), a w lutym doszło 15 nowych. Rozwój zależy od programów wsparcia, szczególnie dla firm, kupujących ¾ pojazdów. Atrakcyjny program ma szansę wznieść sprzedaż na wyższy poziom, co ożywi też rynek stacji ładowania.