Uszczęśliwiaj swoich klientów – monitoring pojazdów

You are currently viewing Uszczęśliwiaj swoich klientów – monitoring pojazdów

Monitoring GPS jest dla każdej firmy wykorzystującej do swojej działalności flotę pojazdów lub maszyn. To nie tylko wgląd do aktualnej pozycji pojazdu. Szereg funkcjonalności takich jak styl jazdy kierowcy lub ilość zużytego paliwa na danym odcinku trasy pomagają w zwiększeniu wydajności firmy i gromadzeniu oszczędności.

Brak spóźnień z dostarczeniem towaru – monitoring GPS SafeFleet

Urządzenie SafeFleet jest narzędziem, które odbiera sygnał GPS i przesyła dane do firmy, gdzie osoba zajmująca zarządzaniem flotą ma wgląd do wybranych przez siebie danych. Aby korzystać z funkcjonalności systemu wystarczy mieć pod ręką dowolny sprzęt z dostępem do Internetu. Dobór optymalnej trasy sprawi, że dostarczany towar trafi w wyznaczone miejsce na czas. W transporcie kary za opóźnienie są naprawdę sporę, więc droga pozbawiona przeszkód eliminuje jeden z ważniejszych problemów.

Spóźnienia także rzutują na dalszą współpracę między firmami. Jeśli często jest to spowodowane korkami na drodze, to przedsiębiorcy, którzy przyjmują towar, po prostu rozwiążą umowę. System monitorowania GPS pojazdów i maszyn skutecznie pozwala na uniknięcie problemów na drodze i dostawę towarów bez nadmiernych opóźnień.

Dlaczego warto korzystać z systemu do monitorowania GPS pojazdów i maszyn?

Po zamontowaniu urządzenia SafeFleet będziesz miał wgląd do poziomu zużycia paliwa i liczby tankowań. Monitoring GPS to także bezpieczeństwo dla pracownika. W razie kolizji wezwiesz odpowiednie służby na miejsce. Podczas kradzieży szybko zlokalizujesz pojazd, a jak wiemy czas przy takich sytuacjach, jest na „wagę złota”.

Paliwo w dzisiejszych czasach jest bardzo drogie i pewnie będzie jeszcze droższe. Nie ma co ukrywać, że to właśnie ten surowiec generuje wysokie koszty dla firmy. Ciągłe hamowanie i przyspieszanie może wiązać się z niepotrzebnymi wydatkami. Już teraz możesz zmniejszyć spalanie swojej floty propagując ekologiczną i ekonomiczną jazdę. Wszystko to dzięki funkcji „styl jazdy kierowcy” w SafeFleet.

Monitoring GPS – poznaj zalety!

  • Automatyczne opłaty drogowe – zapewniają płynność podróżowania, bez konieczności zakupu biletu na przejazd i przemieszczania się wyłącznie po ustalonej trasie.
  • Planowanie i korekta tras – w zależności od potrzeb i zmieniających się warunków podróży skierujesz kierowcę na drogę, po której w najbardziej efektywny sposób dotrze do celu.
  • Zdalne unieruchomienie pojazdu – podczas kradzieży pojazdu lub nieprzewidzianej sytuacji jesteś w stanie zdalnie unieruchomić pojazd. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą dodatkowych funkcjonalności systemu SafeFleet.
  • Kontrola kierowcy – nieprzepisowa jazda niesie za sobą ryzyko stłuczki lub poważnego wypadku. Monitoring GPS weryfikuje, czy pracownik nie przekracza określonej prędkości, która jest wyznaczona na danym odcinku drogi. Pomaga to w eliminowaniu takich zachowań i propagowaniu zasad bezpiecznej jazdy.

Wybierz odpowiedni system do monitorowania swojej floty – monitoring GPS SafeFleet zwiększy obroty Twojej firmy!

Monitorowanie ułatwia i pomaga w zarządzaniu całą flotą pojazdów. Brak spóźnień, raporty z tras, wykaz zużytego paliwa, czy też styl jazdy danego kierowcy pomagają w optymalizacji kosztów. Oszczędności zgromadzone na tego typu działaniach mogą zostać przeznaczone na rozwój firmy. Z pewnością jest to też dużo lepsza opcja dla samego pracownika.

System monitoringu pojazdów GPS SafeFleet zapewni mu bezpieczeństwo niezależnie od tego, gdzie trzeba dostarczyć dany towar. Warto też nadmienić, że urządzenie łatwo można dostosować do potrzeb innych branż, w których narzędziem pracy jest pojazd lub maszyna.