SafeFleet w gronie zwycięzców plebiscytu Fleet Derby 2021

You are currently viewing SafeFleet w gronie zwycięzców plebiscytu Fleet Derby 2021

SafeFleet zwyciężyła w plebiscycie Fleet Derby 2021 w kategorii Produkt/ usługa flotowa i podkategorii Telematyka (GPS, monitoring). 

Fleet Derby kształtuje rynek flotowy

Fleet Derby to plebiscyt internetowy, organizowany przez redakcję miesięcznika „Fleet. Auto w firmie” i przeznaczony zarówno dla dostawców rynkowych, jak i jego odbiorców. Prezentuje zespoły flotowe, fleet managerów, a także dostawców produktów i usług, które kształtują rynek flotowy oraz wpływają na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. 

Fleet Derby 2021

Głosowanie w plebiscycie trwało pół roku, od stycznia do czerwca 2021 r., za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl

Rekordowa liczba zgłoszeń

W tym roku do plebiscytu przyjęto aż 183 zgłoszenia w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 230 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Zespół Flotowy Roku, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (12 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i użytkowe), Elektromobilność (4 podkategorie),  Produkt/ Usługa Flotowa z 23 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Ogólnie nagrodzono 39 finalistów. 

Cenne wyróżnienie

Mocna pozycja i rozpoznawalność plebiscytu sprawiają, że nagrody wzbudzają uznanie odbiorców usług i przedstawicieli branży flotowej. 

Wręczenie statuetek 10. edycji Fleet Derby odbyło się 17 czerwca 2021 r. SafeFleet reprezentował Jakub Wojda, prezes zarządu.