SafeFleet w gronie zwycięzców plebiscytu Fleet Derby 2021

You are currently viewing SafeFleet w gronie zwycięzców plebiscytu Fleet Derby 2021

SafeFleet zwyciężyła w plebiscycie Fleet Derby 2021 w kategorii Produkt/ usługa flotowa i podkategorii Telematyka (GPS, monitoring). 

Fleet Derby kształtuje rynek flotowy

Fleet Derby to plebiscyt internetowy, organizowany przez redakcję miesięcznika „Fleet. Auto w firmie” i przeznaczony zarówno dla dostawców rynkowych jak i jego odbiorców. Jego celem jest prezentacja zespołów flotowych, fleet managerów, a także promocja dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. 

Fleet Derby 2021

Głosowanie w plebiscycie trwało pół roku, od stycznia do czerwca 2021 r., za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl. 

Rekordowa liczba zgłoszeń

W tym roku do Fleet Derby przyjęto aż 183 zgłoszenia w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 230 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Zespół Flotowy Roku, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (12 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i użytkowe), Elektromobilność (4 podkategorie),  Produkt/ Usługa Flotowa z 23 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Ogólnie nagrodzono 39 finalistów. 

Cenne wyróżnienie

Mocna pozycja i rozpoznawalność plebiscytu Fleet Derby, sprawiają, że nagrody w tym plebiscycie oznaczają uznanie płynące od bezpośrednich odbiorców usług, ale również od przedstawicieli branży flotowej. 

Wręczenie statuetek – zwieńczenie jubileuszowej, 10. edycji Fleet Derby – odbyło się 17 czerwca 2021 r. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. SafeFleet reprezentował Jakub Wojda, prezes zarządu.