safefleet

System do monitoringu floty SafeFleet Simple

Pakiet SafeFleet Simple to oferta przygotowana z myślą o firmach, dla których priorytetem są podstawowe funkcje monitoringu floty pojazdów, przejrzysta obsługa, wygodny dostęp, a także redukcja  kosztów czy oszczędność czasu. Z dowolnego miejsca na Ziemi, posiadając urządzenie z  dostępem do internetu i aplikację fliGO, dostępną na Google Play i AppStore, możesz efektywnie zarządzać pojazdami, ładunkami i pracownikami.

Z pakietem SafeFleet Simple możesz polegać na dokładności pracy i niezawodności. System śledzenia floty i lokalizacji GPS przystosowany jest do jednośladów, samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, ciągników, innych pojazdów rolniczych, a także budowlanych.

  Uzyskaj ofertę!

  Otrzymaj szybką wycenę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.

  System do monitoringu floty w praktyce

  W jaki sposób kontrolujesz, kiedy Twoje produkty dotrą do klienta? Skąd wiesz, kiedy pracownik dojedzie na ważne spotkanie? Dzwonisz do kierowcy? A jeżeli kierowca odpoczywa po długiej, nocnej pracy?

  Nasi klienci też tak robili, dopóki nas nie poznali. Naszą propozycją była prezentacja aktualnej pozycji na mapie wraz z informacją o statusie uruchomienia silnika. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskują niezbędne w danej chwili informacje. 

  Koszty utrzymania pojazdów rosną z wielu powodów. Naturalnym działaniem jest poszukiwanie oszczędności. W SafeFleet Simple jednym z takich skutecznych sposobów jest ustalenie limitu prędkości, których przestrzeganie możesz zaobserwować w aplikacji. Otrzymujemy mnóstwo sygnałów zwrotnych, że to działa, że wolniej równa się taniej. Bardzo dużym obciążeniem dla firm jest paliwo – jeden z największych kosztów, jakie firmy ponoszą. Dzięki SafeFleet Simple możesz łatwo kontrolować jego zużycie, aby zapobiegać nieprawidłowościom.

  Rozpisujesz kilometrówkę dla urzędu skarbowego?  Zastanawiasz się, czy kierowca jechał prosto do celu, a nie na przykład z Krakowa do Gdańska przez Szczecin? Myślisz, dlaczego ta podróż zajęła więcej czasu niż powinna? 

  Takie rozterki są charakterystyczne dla branż transportowych. SafeFleet Simple jest w stanie im zaradzić za sprawą dokładności w śledzeniu floty i raportów z 3-miesięczną historią. Tabela z miejscem startu i końca podróży, adresami i czasem postojów, przebytym dystansem, a dodatkowo wizualizacja trasy przejazdu na mapie, rozstrzyga wiele wątpliwości i sprzyja ograniczeniu przejechanego dystansu. Wszystkie raporty dostępne są zawsze, kiedy ich potrzebujesz. 

  Dlaczego SafeFleet Simple?

  Za rozwiązaniem SafeFleet Simple kryje się marka SafeFleet, która od 25 lat funkcjonuje na rynku europejskim. Przekonaliśmy do siebie ponad 7 000 klientów z rozmaitych branż, dla których liczą się  dopracowane rozwiązania w zarządzaniu flotą i ich dostępność w jednym miejscu. Dla Twojej wygody SafeFleet funkcjonuje w systemie 24/7 i jest odpowiedzialnym partnerem wspomagającym osiąganie celów postawionych przez klientów.

  SafeFleet Simple jako system monitorowania pojazdów pomoże Ci wprowadzić porządek i dokładność w zarządzaniu Twoją flotą. Przejrzyste i proste w obsłudze gromadzi wskazane przez Ciebie dane, które usprawniają zarządzanie flotą.

  Skomponujemy zestaw monitoringu floty “na miarę” Twoich oczekiwań, nie dodając niczego zbędnego. SafeFleet Simple zawiera tylko to, czego aktualnie potrzebujesz, a wraz z rozwojem firmy możesz dodać do swojego pakietu nowe funkcjonalności.

  Dbamy o to, aby pakiet SafeFleet Simple był użyteczny i niezawodny dzięki zastosowaniu odpowiednich komponentów i dopracowanej technologii.

  Urządzenia – SafeFleet korzysta wyłącznie z produktów produkowanych w UE przez jednego z liderów branży telematycznej, dzięki czemu mamy gwarancję wysokiej jakości i przewidywalności.

  Profesjonalne karty SIM M2M (ang. Machine to Machine  zdolność maszyn, urządzeń i obiektów do komunikowania się ze sobą) cechują się podwyższoną trwałością, aby sprostać wymagającym warunkom pracy na każdej płaszczyźnie.

  Serwery Amazon w chmurze 24/7 – bardzo dobre, stabilne zaplecze serwerowe dostępne w każdej chwili.

  Integracja API – technologia SafeFleet umożliwia łatwą integrację z dotychczas używanymi rozwiązaniami za pośrednictwem API.

  Nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu na każdym etapie współpracy czuwa wsparcie techniczne. Oferujemy dostęp do platformy serwisowej 24/7. Nasze urządzenia działają w ramach IoT (ang. Internet of Things – Internet rzeczy), czyli cyfrowej sieci utworzonej przez połączone ze sobą przedmioty, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawiać urządzenia zdalnie.

  Co jeszcze przemawia za SafeFleet Simple?

  Odświeżanie pozycji
  co 10 sekund.

  Dokładność wskazań
  do 3 metrów.

  Historia przejazdów 
  obejmująca 3 miesiące.

  Sieć instalatorów
  w całej Polsce.

  NAJLEPSZY PRODUKT/ USŁUGA Fleet Derby 2021

  Rekomendacje

  SafeFleet Simple zbiera pozytywne opinie użytkowników, niezależnie od branży i wielkości floty.

  Wdrożenie SafeFleet Simple usprawniło rozliczanie należności, co poprawiło płynność
  finansową firmy. Skrócił się czas oczekiwania na obsługę klienta, a monitoring stylu jazdy
  ograniczył koszty serwisu i poprawił rentowność floty.

  ~ Skaut Auto Park

  SafeFleet Simple przyczynił się do ograniczenia zużycia paliwa. Zmienił też nawyki kierowców. Jazda stała się płynniejsza, przez co bardziej ekonomiczna i bezpieczna. Obniżyła się szkodowość floty, a także koszty jej serwisowania.

  ~ Eurokadra

  Raporty dostępne w ramach SafeFleet Simple rozwiązują kwestie zgłaszane przez klienta. Może zweryfikować godzinę podjazdu pod wybrany sklep w danym dniu, co ułatwia rozpatrzenie ewentualnej reklamacji. Znacząco ogranicza to koszty związane z nadprzebiegami.

  ~ Rosa 

  Za SafeFleet stoją liczby:
  0
  ponad 7 000 klientów
  0
  ponad 70 000 urządzeń
  0
  50 punktów serwisowych
  0
  25 lat na rynku

  SafeFleet. Bądź z nami po bezpiecznej stronie!

  meil-icon

  ADRES E-MAIL

  biuro@safefleet.pl

  local-icon

  PN - PT

  9:00 - 17:00

  send-icon

  FORMULARZ ON-LINE

  Napisz do nas

  safefleet

  SafeFleet sp. z o.o.
  ul. Modzelewskiego 32
  02-679 Warszawa