Monitoring pojazdów z SafeFleet – bezpieczeństwo floty, redukcja kosztów i oszczędność czasu

You are currently viewing Monitoring pojazdów z SafeFleet – bezpieczeństwo floty, redukcja kosztów i oszczędność czasu
Line up of various types of used cars for sale on a motor dealers forecourt all marques removed

Rozwiązanie do monitorowania pojazdów SafeFleet to potężne narzędzie do monitorowania Twojej floty i jej kierowców. Zapewniamy naszym klientom informacje w czasie rzeczywistym o lokalizacji, prędkości i innych szczegółach każdego pojazdu w firmowej flocie. Ułatwia to osiągnięcie oszczędności i wpływa na poprawę bezpieczeństwa.

Monitoring pojazdów GPS, monitoring floty, zarządzanie pojazdami

Monitorowanie pojazdów GPS i zarządzanie flotą może być wykorzystywane do różnych celów, w tym:

  • Śledzenie aktywów od początku do końca. Wiedza o tym, gdzie są Twoje aktywa przez cały czas jest niezbędna do efektywnego wykorzystania pojazdów i skutecznego planowania.
  • Analiza zachowania kierowcy. Z urządzeniami GPS można przeanalizować, w jaki sposób kierowca prowadził pojazd i jak długo przebywał w określonej lokalizacji. Dane te pomogą Ci podejmować świadome decyzje dotyczące efektywności, bezpieczeństwa i wydajności w terenie.
  • Alerty – powiadomienia  o sytuacjach odbiegających od ustalonej normy

Technologia SafeFleet umożliwia łatwą integrację z innymi rozwiązaniami poprzez API

Technologia SafeFleet umożliwia łatwą integrację z innymi rozwiązaniami poprzez API, usprawniając tym samym operacje flotowe.

Monitoring i zarządzanie pojazdami

Monitorowanie floty to analiza zdarzeń związanych z pojazdami, kierowcami, ładunkami, maszynami. Dokładne raporty służą podejmowaniu decyzji na temat efektywnego zarządzania flotą.

Jeśli pojęcia monitoring i zarządzanie pojazdami są dla Ciebie zagadką, nie martw się – wyjaśnimy to wszystko w rozmowie telefonicznej! Zadzwoń do nas lub – jeśli wolisz – napisz e-mail.

Dostarczamy dane o wynikach pracy kierowców i ich zachowaniu na drodze

W przypadku kradzieży możesz zdalnie unieruchomić swój pojazd, wykorzystując do tego celu aplikację do monitorowania pojazdów SafeFleet. Inne korzyści, jakie odnajdziesz w naszej aplikacji, to między innymi:

  • dane dotyczące wydajności i zachowania kierowcy,
  • kontrola zużycia paliwa,
  • komunikacja z kierowcą.

Aplikacja SafeFleet to innowacyjna platforma, która umożliwia firmom obniżenie kosztów zarządzania flotą, przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa.