Monitoring GPS pojazdów – Monitorowanie Floty Pojazdów

You are currently viewing Monitoring GPS pojazdów – Monitorowanie Floty Pojazdów

Monitoring GPS w ostatnich latach zyskał na popularności. Nie ma co się dziwić, że tak wiele firm wybiera zwiększenie kontroli na swoją flotą pojazdów. Wiele raportów jasno wskazuje, że obroty, jak i oszczędności systematycznie rosną.

Dlaczego warto wybrać monitoring GPS SafeFleet?

Kontrola pozycji pojazdów to nie wszystko. W ramach funkcjonalności monitoringu GPS będziesz miał dostęp do informacji na temat zużytego paliwa, stylu jazdy kierowcy, czy też wgląd do przebytej trasy. Następnie możesz tworzyć raporty z danej trasy i wyciągać wnioski, które przyczynią się do znacznego rozwoju Twojej firmy.

Dodatkowo jest to też bezpieczeństwo dla pracownika. Czytając różne fora internetowe dotyczące transportu, można znaleźć informację o zasłabnięciu kierowcy. Co w takim wypadku zrobić? Z pomocą przychodzi monitoring GPS SafeFleet, który podaje rzeczywistą lokalizację pojazdu. W takiej sytuacji jesteś w stanie szybko zareagować i wezwać odpowiednie służby na miejsce zdarzenia. 

Korzyści z monitorowania floty samochodów – monitoring GPS, urządzenia do monitorowania GPS pojazdów i maszyn

Przedsiębiorcy z branży transportowej twierdzą, że praca bez monitoringu gps jest dużo cięższa i mniej wydajna. Co takiego oferują nam systemy do monitorowania GPS pojazdów i maszyn?

  • Optymalna trasa – nikt nie lubi korków, szczególnie branże, które zajmują się dostarczaniem towarów. Często za spóźnienie grozi kosztowna kara. Jednak z urządzeniem od firmy SafeFleet będziesz w stanie skutecznie dobrać trasę i dowieźć towar na czas.
  • Monitorowanie paliwa – paliwo drożeje, a jak wiemy, na razie jest to jedyny surowiec, który odpowiada za przemieszczanie się floty samochodów. Możesz skutecznie zredukować te koszty propagując ekonomiczną i ekologiczną jazdę wśród kierowców. W panelu SafeFleet będziesz miał dostęp do wszystkich raportów dotyczących zużytego paliwa i liczby tankowań.
  • Rzeczywista lokalizacja pojazdu – sygnał z satelity odbierane przez urządzenie GPS pozwala na wysłanie do firmy rzeczywistej lokalizacji pojazdu.
  • Komunikacja – między kierowcą a pracodawcą powinna być sprawna i szybka. Urządzenia GPS oferują przekazywanie dokumentów z poziomu aplikacji. Szczególnie są one przydatne w razie kontroli, a dla pracownika jest to z pewnością większy komfort pracy. 

Zwiększ wydajność swojej firmy – monitoring od SafeFleet

Każda firma poszukuje coraz to nowszych rozwiązań, aby zwiększyć swoją efektywność. Wybierając monitoring GPS SafeFleet możesz liczyć, że obroty oraz efektywność podjętych przez Ciebie działań będzie rosnąć. Wpłynie to także na Twoich kierowców, którzy będą czuć się bezpieczniej.

Często pojawia się pytanie: czy GPS można zamontować do każdego samochodu? Odpowiedź brzmi „TAK”. Monitoring nie jest tylko dla firm transportowych. Skutecznie sprawdzi się w różnych branżach. Oferta SafeFleet stale się zwiększa i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Dla kogo monitoring GPS będzie skuteczny?

System monitorowania GPS pozwoli firmom rozwinąć skrzydła. Zmniejszy się ilość spóźnień, czy też ilość zużytego paliwa. Dotyczy to każdej branży wykorzystującej w swoich działań floty pojazdów i maszyn. 

Monitoring GPS pozwoli Ci obniżyć koszty, o których być może wcześniej nawet nie miałeś pojęcia. Następnie oszczędności możesz wykorzystać na rozwój firmy. Zainteresowany? Sprawdź ofertę SafeFleet i skorzystaj z dostępnych funkcjonalności urządzenia.