Monitoring GPS oczami klienta…CKT PORT Katamaranów

Monitoring GPS oczami klienta…CKT PORT Katamaranów

Pojazd niejedno ma imię, a dowodem na prawdziwość tych słów jest współpraca CKT PORT Katamaranów w Augustowie z SafeFleet.

Odkrywamy Augustów

Nazwa firmy z Augustowa już wiele podpowiada, jakie pojazdy mamy na myśli. Jednak nawet jeśli wątpliwości zostały rozwiane, przybliżmy nieco Augustów. To stolica turystyczna północno-wschodniej Polski, otoczona dziewięcioma jeziorami i Puszczą Augustowską. Walory krajobrazowe czynią zeń rarytas turystyczny. Nic dziwnego, że myśląc o rejsach, żaglach, spływach, Augustów nasuwa się często w pierwszej kolejności. Podobnie będzie w przypadku wyboru miejsca na wycieczki rowerowe, piesze, konne… Szukający wyłącznie pomysłu na spokojne obcowanie z naturą także znajdą tu ten spokój. Wszyscy chętnie tu wracają. I zapewne myślą o powrocie lub o debiucie w tym roku, zaklinając rzeczywistość, by sytuacja w kraju pozwoliła na otwarcie sezonu…

Płyniemy z CKT PORT Katamaranów

O takim otwarciu myśli również Krzysztof Ciborowski, zawiadujący CKT PORT Katamaranów. Niech to wreszcie wybrzmi – to miejsce znajduje się na Bulwarach nad Nettą i rejsami żyje, a także tawerną, znaną i cenioną nie tylko w najbliższej okolicy. Katamarany mają liczne i stale powiększające się grono wielbicieli, spragnionych odkrywania uroków pojezierza. Krzysztof Ciborowski jednym tchem wymienia: Rzeka Netta, Jezioro Necko, Rzeka Klonownica – najkrótsza rzeka żeglowna w Europie, Jezioro Białe, Jezioro Rospuda, Śluza Augustów, Kanał Augustowski… – I to nie koniec – podkreśla. – Turyści mają z czego wybierać i proszę mi wierzyć, urok tych miejsc nie pozostawia ich obojętnych.

Przyjaciele są wśród nas

Zarówno port, rejsy jak i tawerna mają swoich przyjaciół, którzy je rozsławiają w kraju i za granicą. Gościli tu znani i lubiani, przyjeżdżający i prywatnie, i zawodowo, realizując programy i reportaże. Następne są w planach, a ich wdrożenie zależy tylko od jednego czynnika: zdrowia.

Monitorujemy flotę

A jak w takich okolicznościach przyrody odnajduje się SafeFleet? Poza tym, że też jest przyjacielem CKT PORT Katamaranów? Głos oddajemy Piotrowi Muszyńskiemu, managerowi sprzedaży. – Katamarany występują u nas w roli pojazdów, o które troszczymy się wspólnie z Krzysztofem Ciborowskim. Wyposażamy je w monitoring GPS, który pozwala sprawować nad nimi kontrolę i dbać o ich bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo to ich namierzanie, sprawdzanie i weryfikacja tras, po których płyną, włączając w to strefy, do których nie powinny wpływać.

Krzysztof Ciborowski podkreśla, że nadzór nad tymi elementami przekłada się na bezpieczeństwo pasażerów. – Czuję się z tym po prostu pewniej. To bardzo uniwersalne rozwiązanie, które w razie potrzeby można rozbudowywać, choć dla mnie kluczowe znaczenie ma pozycja katamaranu. Widzę wówczas, gdzie jest katamaran i czy jego rejs przebiega bez zakłóceń.

Zapraszamy zatem i do Augustowa, by przekonać się, jak malownicze szlaki pokonują katamarany z CKT, i do SafeFleet, by przekonać się, co potrafi profesjonalny monitoring GPS.

Wykorzystano grafikę CKT PORT Katamaranów.