Monitoring GPS oczami klienta…CKT PORT Katamaranów

You are currently viewing Monitoring GPS oczami klienta…CKT PORT Katamaranów

Monitoring GPS łodzi funkcjonuje podobnie do monitoringu pojazdów. Dowodem na prawdziwość tych słów jest współpraca CKT PORT Katamaranów w Augustowie z SafeFleet

Odkrywamy Augustów

Nazwa firmy z Augustowa już wiele podpowiada, jakie pojazdy mamy na myśli. Jednak nawet jeśli wątpliwości zostały rozwiane, przybliżmy nieco Augustów. To stolica turystyczna północno-wschodniej Polski, otoczona dziewięcioma jeziorami i Puszczą Augustowską. Walory krajobrazowe czynią zeń rarytas turystyczny. Nic dziwnego, że myśląc o rejsach, żaglach, spływach, Augustów nasuwa się często w pierwszej kolejności. Podobnie będzie w przypadku wyboru miejsca na wycieczki rowerowe, piesze, konne… Szukający wyłącznie pomysłu na spokojne obcowanie z naturą także znajdą tu ten spokój. Wszyscy chętnie tu wracają. I zapewne myślą o powrocie lub o debiucie, zaklinając rzeczywistość, by sytuacja w kraju pozwoliła na otwarcie sezonu…

Płyniemy z CKT PORT Katamaranów

O takim otwarciu myśli również Krzysztof Ciborowski, zawiadujący CKT PORT Katamaranów. Niech to wreszcie wybrzmi – to miejsce znajduje się na Bulwarach nad Nettą i rejsami żyje. Żyje także tawerną, znaną i cenioną nie tylko w najbliższej okolicy. Katamarany mają liczne i stale powiększające się grono wielbicieli, spragnionych odkrywania uroków pojezierza. Krzysztof Ciborowski wymienia te uroki: rzeka Netta, jezioro Necko, rzeka Klonownica – najkrótsza rzeka żeglowna w Europie, Jezioro Białe, jezioro Rospuda, śluza Augustów, Kanał Augustowski… – I to nie koniec – podkreśla. – Turyści mają z czego wybierać i, proszę mi wierzyć, urok tych miejsc nie pozostawia ich obojętnymi.

Przyjaciele są wśród nas

Zarówno port, rejsy jak i tawerna mają swoich przyjaciół, którzy je rozsławiają w kraju i za granicą. Gościli tu znani i lubiani, przyjeżdżający i prywatnie, i zawodowo, realizując programy i reportaże. Następne są w planach, a ich wdrożenie zależy tylko od jednego czynnika: zdrowia.

Monitorujemy flotę

A jak w takich okolicznościach przyrody odnajduje się SafeFleet? Poza tym, że też jest przyjacielem CKT PORT Katamaranów? – O katamarany troszczymy się wspólnie z Krzysztofem Ciborowskim – mówi Piotr Muszyński, manager sprzedaży SafeFleet. – Wyposażamy je w monitoring GPS, który pozwala sprawować nad nimi kontrolę i dbać o ich bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo to ich namierzanie, sprawdzanie i weryfikacja tras, po których płyną, włączając w to strefy, do których nie powinny wpływać – dodaje.

Krzysztof Ciborowski podkreśla, że nadzór nad tymi elementami przekłada się na bezpieczeństwo pasażerów. – Czuję się z tym po prostu pewniej. Monitoring GPS łodzi to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które w razie potrzeby można rozbudowywać, choć dla mnie kluczowe znaczenie ma pozycja katamaranu. Widzę wówczas, gdzie jest katamaran i czy jego rejs przebiega bez zakłóceń.

Zapraszamy zatem i do Augustowa, by przekonać się, jak malownicze szlaki pokonują katamarany z CKT, i do SafeFleet, by przekonać się, co potrafi profesjonalny monitoring GPS łodzi.

Wykorzystano grafikę CKT PORT Katamaranów.