Elektroniczny obieg dokumentów przewozowych w SafeFleet

You are currently viewing Elektroniczny obieg dokumentów przewozowych w SafeFleet

Rozpoczynamy współpracę z GreenTransit. Od teraz w SafeFleet oferujemy elektroniczny obieg dokumentów przewozowych.

GreenTransit to platforma do elektronicznej obsługi wszystkich dokumentów występujących w branży TSL: CMR, krajowy list przewozowy, kwit paletowy, protokół szkody, dokument WZ.

Od teraz:

  • wygenerujesz eCMR;
  • przyspieszysz fakturowanie i płatność;
  • monitorujesz sytuację w czasie rzeczywistym;
  • usprawniasz procesy i komunikację i w związku z tym oszczędzasz czas i pieniądze.

GreenTransit zapewnia pełną integrację z systemami używanymi w firmach transportowych i magazynowych, takimi jak TMS, WMS czy ERP.

Dlaczego integracja danych jest tak ważna w obiegu dokumentacji transportowej?

W procesie transportowym wiele zadań realizowanych jest jednocześnie, a wszystko przebiega bardzo szybko. Jeśli obieg dokumentów przebiega w formie papierowej, to presja czasu może powodować błędy, a sam proces jest czasochłonny i kosztowny. GreenTransit przenosi cały proces na wyższy poziom. Większość procesów odbywa się tu automatycznie, znacznie skracając czas obsługi dokumentów.  

  • Bezbłędnie i szybciej generujesz eCMR – zaciągasz dane raz zapisane w systemie lub pobierasz dane z innych systemów wykorzystywanych w firmie.
  • Szybciej i sprawniej komunikujesz się z partnerami – udostępniasz dokumenty i wysyłasz uwagi online, czyli dla Twoich partnerów są natychmiast dostępne. 
  • Szybciej wystawiasz fakturę – szybciej otrzymujesz płatność za wykonaną usługę i poprawiasz płynność finansową swojej firmy.
  • Platforma GreenTransit działa w tle, a wszyscy uczestnicy transportu mogą skupić się na swoich kluczowych zadaniach. Kierowcy i magazynierzy nie muszą tracić czasu na biurokrację, uzupełnianie danych czy wyjaśnienia. Pozostaje jedynie zebrać podpisy na dokumentach.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby omówić korzyści i możliwości wdrożenia w pełni zintegrowanej platformy eCMR w Twojej firmie: https://safefleet.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow-przewozowych/